Login Form

Kalba/Język/Language

099143
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
52
106
340
80105
2241
3501
99143
Your IP: 54.162.138.175
Server Time: 2017-07-20 14:29:10

Sportas

SPORTAS  SEINŲ „ŽIBURIO” MOKYKLOJE  2015/2016

 

KROSO BĖGIMAI  

1.    SEINŲ APSKRITIES PIRMIENYBĖS KROSO BĖGIME– 2015.09.29d. – SEINAI

 

ü  Vaicekauskas       Adrijonas        2004    - 900m   – 1 vietą dalyvavo 16

ü  Marcinkevičius     Albertas          2005    - 600m -    2 vietą dalyvavo 12

ü  Misiukonytė         Silvija              2005    - 900m -    2 vietą dalyvavo 15

 

2.    TARPAPSKRIČIŲ PIRMIENYBĖS KROSO BĖGIME – 2015.10.08d. -  DOVSPUDA

 

ü  Vaicekauskas       Adrijonas        2004    - 900m   – 1 vietą dalyvavo 37

ü  Marcinkevičius     Albertas          2005    - 600m -    2 vietą dalyvavo 34

ü  Misiukonytė         Silvija              2005    - 900m -    6 vietą dalyvavo 29

ü  Marcinkevičiūtė   Diana              2002    - 900m -    2 vietą dalyvavo 22

ü  Vaicekauskas       Gintas             2002    - 1500m -  12 vietą dalyvavo 28

 

3.      PALENKĖS VAIVADIJOS PUSFINALIAI KROSO BĖGIMAI

 – 2015.10.07d. -  AUGUSTAVAS

 

ü  Vaicekauskas       Adrijonas         2004    - 900m   – 28 vietą dalyvavo 44

ü  Marcinkevičius     Albert             2005    - 600m -    16 vietą dalyvavo 46

ü  Misiukonytė         Silvija              2005    - 900m -    38 vietą dalyvavo 48

ü  Marcinkevičiūtė   Diana              2002    - 900m -    2 vietą dalyvavo 46

ü  Vaicekauskas       Gintas             2002    - 1500m -  49 vietą dalyvavo 56

 

4.     PALENKĖS VAIVADIJOS FINALAS KROSO BĖGIMAI

 – 2015.10.07d. -  BALSTOGĖ

 

ü  Marcinkevičiūtė   Diana              2002    - 900m -    14 vietą dalyvavo 60

 

 

5.    TARPAPSKRIČIŲ PIRMIENYBĖS KROSO BĖGIME– 2016.04.15d. -  DOVSPUDA

 

ü  Grigutytė              Inga                 2007    - 600m - – 5 vietą dalyvavo 67

ü  Vaicekauskaitė     Vaiva               2007    - 600m - – 11 vietą dalyvavo 67

ü  Misiukonytė         Silvija              2005    - 900m -    7  vietą dalyvavo 56

ü  Marcinkevičiūtė   Diana              2002    - 900m -    1 vietą dalyvavo 26

ü  Marcinkevičius     Robertas         2007    - 600m -    10 vietą dalyvavo 93

ü  Vaicekauskas       Linas               2007    - 600m -  26 vietą dalyvavo 93

ü  Marcinkevičius     Albertas          2005    - 600m -    10 vietą dalyvavo 78

ü  Vaicekauskas       Adrijonas        2004    - 900m   – 4 vietą dalyvavo 65

ü  Vaicekauskas       Gintas             2002    - 900m -  16 vietą dalyvavo 27 Kuliešius                     Vytas               2000    - 900m -  17 vietą dalyvavo 30

ü  Ćernelis                Povilas            2000    - 900m -  22 vietą dalyvavo 30

 

 

 

FUTBOLAS

6.     TURNYRAS MINISTRU PIRMININKO  FUTBOLO VARŽYBOS

 – 2015.09.15d. -  GIBAI

 

ü  Berniukų komandą iškovojo 1 vietą. Dalyvavo3 komandos( Krasnopolis, Gibai, ). (  Karaneckas Jokūbas Vaicekauskas Gintas, Zdanavičius Artūras, Tomas Krakauskas, Lipiec Bartekas, Vaicekauskas Adrijonas, Bobinas Patrikas)

 

KREPŠINIS  

7.      PALENKĖS VAIVADIJOS PUSFINALIAI KREPŠINIO VARŽYBOS – 2015.12.11d. PUNSKAS

 

ü  Berniukų komandą iškovojo 4 vietą. Dalyvavo 4 komandos(Punskas, Augustavas nr.2, nr.3 ). (  Lipiec Bartekas, Karanieckas Jokubas,Vaicekauskas Adrijonas, Skripka Norbertas, Vaicekauskas Linas, Marcinkevičius Albertas, Kryjer Marius, Stankievičius Deivydas, Labutis Maksas, Pivovarskis Povilas  )

 

8.     VILNIAUS LIETUVIŲ NAMŲ TARPTAUTINIS  KREPŠINIO TURNYRAS – 2015.10.01d. VILNIUS

 

ü  Berniukų komandą iškovojo 1 vietą. Dalyvavo 4 komandos (Punskas ir 2 Vilniaus komandos ). (  Kuliešius Vytas, Karanieckas Artūras,Krakauskas Tomas, Zdanavičius Artūras, Vaicekauskas Gintas, Nevulis Adrijonas, Bobinas Patrikas, Stankievičius Ejmantas, Gudajtis Dovydas, Černelis Povilas  )

 

9.     PALENKĖS VAIVADIJOS PUSFINALIAI KREPŠINIO VARŽYBOS – 2016.02.25d. Punskas

 

 

ü  Berniukų komandą iškovojo 2 vietą. Dalyvavo 6 komandos(Punskas, Augustavas nr. 3,  Suvalkai nr. 5 ir 1, Plaska ). ( Vaicekauskas Gintas, Krakauskas Tomas, Zdanavičius Artūras, Bobinas Patrikas, Kuliešius Vytas, Černelis Povilas, Gudajtis Dovydas, Karanieckas Artūras, Stankevičius Eimantas, Nevulis Adrijonas,   )

 

10.  PALENKĖS VAIVADIJOS FINALIAI KREPŠINIO VARŽYBOS – 2016.03.22d. BALSTOGĖ

 

 

ü  Berniukų komandą iškovojo 5-6 vietą. Dalyvavo 8 komandos (Punskas, Balstogė nr.15 ir 18, Bielsk Podlaski, Zambrovas, Lomża, Lapai ).                         ( Vaicekauskas Gintas, Krakauskas Tomas, Zdanavičius Artūras, Bobinas Patrikas, Kuliešius Vytas, Černelis Povilas, Gudajtis Dovydas, Karanieckas Artūras, Stankevičius Eimantas, Nevulis Adrijonas,   )

 

LAUKO TENISAS  

11.   I TURNYRAS GIZICKO SENIŪNO TAUREI LAIMĖTI LAUKO TENIS0 VARŽYBOSE  – 2015.11.30d. GIZICKAS

 

ü  Černelis          Povilas – 1 vietą

LENGVOJI ATLETIKA  

12.SEINŲ APSKRITIES PIRMIENYBĖS  – 2016.05.13d. – SEINAI

 

ü  Marcinkevičiūtė   Diana              2002    - 1000m          -    1 vietą – 3:43,5s

 

13.  PALENKĖS VAIVADIJOS PUSFINALIAI  LENGVOSIOS ATLETIKOS

 – 2016.05.20d. -  SUVALKAI

 

ü  Marcinkevičiūtė   Diana              2002    - 1000m          -    12 vietą – dalyvavo 19

 

14.TARPAPSKRIČIŲ PIRMIENYBĖS LENGVOSIOS ATLETIKOS– 2016.05.31d. -  SUVALKAI

 

ü  Marcinkevičiūtė   Diana              2002    - 600m -    6 vietą – dalyvavi 18