Login Form

Kalba/Język/Language

113847
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
0
3
19
95835
103
242
113847
Your IP: 18.207.136.184
Server Time: 2019-09-21 00:56:07

Sport

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE W ROKU SZKOLNYM  2015/2016

 

BIEGI PRZEŁAJOWE

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH – 29.09.2015r. – SEJNY

 

ü  Wojciechowski     Adrian             2004    - 900m   – 1 miejsce z 16

ü  Marcinkiewicz      Albert             2005    - 600m -    2 miejsce z  12

ü  Misiukanis            Sylwia             2005    - 900m -    2 miejsce z  15

 

MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 08.10.2015r. – DOWSPUDA

 

ü  Wojciechowski     Adrian             2004    - 900m   – 1 miejsce z 37

ü  Marcinkiewicz      Albert             2005    - 600m -    2 miejsce z  34

ü  Misiukanis            Sylwia             2005    - 900m -    6 miejsce z  29

ü  Marcinkiewicz      Diana              2002    - 900m -    2 miejsce z  22

ü  Wojciechowski     Gintas             2002    - 1500m -  12 miejsce z  28

 

 

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 07.10.2015r. – AUGUSTÓW

 

ü  Wojciechowski     Adrian             2004    - 900m   – 28 miejsce z  44

ü  Marcinkiewicz      Albert             2005    - 600m -    16 miejsce z  46

ü  Misiukanis            Sylwia             2005    - 900m -    38 miejsce z 48

ü  Marcinkiewicz      Diana              2002    - 900m -    2 miejsce z 46

ü  Wojciechowski     Gintas             2002    - 1500m -  49 miejsce z  56

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ WOJ. PODLASKIEGO W INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 17.10.2015r. – BIAŁYSTOK

 

ü  Marcinkiewicz      Diana              2002    - 900m -    14 miejsce z  60

 

 

MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH- 15.04.2016r. – DOWSPUDA

 

ü  Gryguć                  Inga                 2007    - 600m - – 5 miejsce z  67

ü  Wojciechowska    Vaiva               2007    - 600m - – 11 miejsce z  67

ü  Misiukanis            Sylwia             2005    - 900m -    7  miejsce z  56

ü  Marcinkiewicz      Diana              2002    - 900m -    1 miejsce z  26

ü  Marcinkiewicz      Robert             2007    - 600m -    10 miejsce z  93

ü  Wojciechowski     Linas               2007    - 600m -  26 miejsce z 93

ü  Marcinkiewicz      Albert             2005    - 600m -    10 miejsce z 78

ü  Wojciechowski     Adrian             2004    - 900m   – 4 miejsce z  65

ü  Wojciechowski     Gintas             2002    - 900m -  16 miejsce z  27

ü   Kulesza                Witold            2000    - 900m -  17 miejsce z 30

ü  Czernialis             Paweł              2000    - 900m -  22 miejsce z 30

 

 

 

PIŁKA NOŻNA

 

TURNIEJ O PUCHAR PRIEMIERA   W PIŁCE NOŻNEJ – 15.09.2015r. GIBY

 

ü  1 miejsce z 3 zespołów ( Krasnopol, Giby, ). (  Korzeniecki Jakub Wojciechowski Gintas, Zdanowicz Artur, Tomasz  Krakowski, Lipiec Bartek, Wojciechowski Adrian, Bobin Patryk)

 

 

PIŁKA KOSZYKOWA

 

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ

 – 11.12.2015r.. PUŃSK

 

ü  4 miejsce z 4 zespołów (Puńsk, Augustów nr.2, nr.3 ). (  Lipiec Bartek, Korzeniecki Jakub,Wojciechowski Adrian, Skrypko Norbert, Wojciechowski Linas, Marcinkiewicz Albert, Kryjer Mariusz, Stankiewicz Deiwid, Labucis Maks, Piwowarski Paweł  )

 

 

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ

 – 01.10.2015r.. WILNO

 

ü  1 miejsce  z 4 zespołów (Puńsk ir 2 zespoły z Wilna ). (  Kulesza Witold, Korzeniecki Artur,Krakowski Tomasz, Zdanowicz Artur, Wojciechowski Gintas, Newulis Adrian, Bobin Patryk, Stankiewicz Ejmant, Gudajtis Dawid, Czernialis  Paweł  )

 

 

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ

 – 25.02.2016m. PUNSKAS

 

ü  2 miejsce z 6 zespołów (Punsk, Augustów nr. 3,  Suwałki nr. 5 ir 1, Płaska ).

(  Kulesza Witold, Korzeniecki Artur,Krakowski Tomasz, Zdanowicz Artur, Wojciechowski Gintas, Newulis Adrian, Bobin Patryk, Stankiewicz Ejmant, Gudajtis Dawid, Czernialis  Paweł  )

 

MISTRZOSTWA WOJ. PODLASKIEGO W PIŁCE KOSZYKOWEJ

 – 22.03.2016m. BIAYSTOK

 

5-6 miejsce z 8 zespołów  (Puńsk, Białystok nr.15 ir 18, Bielsk Podlaski, Zambrów, Łomża, Łapy ).    (  Kulesza Witold, Korzeniecki Artur,Krakowski Tomasz, Zdanowicz Artur, Wojciechowski Gintas, Newulis Adrian, Bobin Patryk, Stankiewicz Ejmant, Gudajtis Dawid, Czernialis  Paweł  )

                     

 

TENIS ZIEMNY

 

I GIŻYCKI TURNIEJ O PUCHAR STAROSTY W TENISIE ZIEMNYM

 – 30.11.2015r. GIŻYCKO

 

ü  Czernialis       Paweł             – 1 miejsce

 

LEKKOATLETYKA

 

MISTRZOSTWA POWIATU SEJNEŃSKIEGO W LEKKIEJ ATLETYCE– 13.05.2016r. - SEJNY

ü  Marcinkiewicz      Diana              2002    - 1000m-    1 miejsce – 3:43,5s

 

 

 

MISTRZOSTWA GRUPY PÓŁNOCNEJ W LEKKIEJ ATLETYCE - 20.05.2016r. – SUWAŁKI

 

ü  Marcinkiewicz      Diana              2002    - 1000m          -    12 miejsce z 19

 

MIĘDZYPOWIATOWE MISTRZOSTWA ZRZESZENIA LZS W LEKKIEJ ATLETYCE- 31.05.2016r. – SUWAŁKI

 

ü  Marcinkiewicz      Diana              2002    - 600m -    6 miejsce  18